Namaste Nepal

Pojeďte s námi Netradičně Nepálem

a uvidíte to, co běžnému turistovi zůstane utajeno. Pomůžete tím chudým nepálským dětem a nebudete sponzorovat cestovní kanceláře.

V rámci projektu Netradičně Nepálem Vám můžeme poskytnout:

1. Poradenství pro cestovatele

Ať už máte konkrétní představu o cestě nebo to necháte zcela na nás, flexibilně Vám nabídneme vhodný itinerář, zaměřený jak na klasické trekové a horské oblasti, tak na méně známá a o to zajímavější místa po celém Nepálu.

2. Zajištění levných letenek do Nepálu u spolehlivých dopravců.

Pro podrobnosti prosíme pište na cestovani(zavináč)namastenepal.cz.

3. Zprostředkování vaší cesty trekovou agenturu Buddha Eye  Treks

Spolupracujeme s trekovou agenturou Buddha Eye Treks,která Vám nabídne ještě více možností.
Její průvodci mluví anglicky a jsou schopni své klienty nejen správně vést, ale také jim předat všechny potřebné informace a ukázat jim způsob života domorodých obyvatel a jejich tradiční zvyky. Zájemcům sestavíme itinerář podle přání přímo "na tělo". Pro podrobnosti prosíme pište na cestovani(zavináč)namastenepal.cz

Prostřednictvím Buddha Eye Treks zajistíme cestu "českým baťůžkářským" způsobem i do těch oblastí Nepálského Himálaje, kam vám ostatní agentury nabídnou pouze klasický "full trek" s týmem kuchařů, nosičů a dalších pomocníků.

Proč je to dobré?

Pokud se rozhodnete využít služeb trekové agentury Buddha Eye Treks, svou cestou do Nepálu tak podpoříte nadaci DCWC. Zaměstnanci Buddha Eye Treks se vzdávají části své mzdy ve prospěch nepálské nadace DCWC (někteří dokonce celé své mzdy). Zároveň tak dáváte práci jejím zaměstnancům, průvodcům, horským vůdcům, nosičům a dalším pracovníkům v zázemí agentury. Rovněž část zisku trekové agentury je dávána na pomoc Nepálu.