Namaste Nepal

Chci podporovat nepálského školáka

1. VÝBĚR ŠKOLÁKA

Vyberte si dosud nepodporovaného školáka zde.

2. ZAMLUVENÍ ŠKOLÁKA

Kontaktujte nás na emailové adrese usmev(zavináč)namastenepal.cz, kde Vám podáme všechny potřebné informace a potvrdíme, že jste první, kdo si konkrétního školáka vybral.

3. DOTAZNÍK

Vypňte krátký dotazník. Specifikujte prosím přesně, na koho chcete vystavit darovací smlouvu - může to být fyzická osoba, manželé či právnická osoba. Pokud se korespondenční adresa liší od adresy, kterou chcete mít uvedenou v darovací smlouvě, nezapomeňte ji v dotazníku uvést. Uveďte také na koho má být vystaven doklad o daru, který posíláme vždy v lednu. Odesláním dotazníku bude tento školák pro Vás „zamluven“ po dobu tří týdnů. Během této doby je potřeba provést platbu.

4. PLATBA

Z praktických důvodů (možnost zneužití - v případě, že si někdo zamluví školáka, aniž by je chtěl doopravdy podporovat) jsou školáci označováni jako "již podporován/a" až v okamžiku uskutečnění první platby.

Dle Vámi uvedených informací do dotazníku (perioda) zaplaťte příslušnou první platbu na náš bankovní účet č. 129 929 929 / 0600. Variabilním symbolem je kód školáka.

Přečtěte si další podrobnosti o platbě.

5. DOKUMENTY

Po ověření Vaší platby bude školák přiřazen k Vaší podpoře. Do měsíce Vám zašleme dvě paré darovací smlouvy podepsané a orazítkované z naší strany. Jeden výtisk si nechte, zbylý (Vámi podepsaný) nám prosím zašlete obratem zpět na níže uvedenou adresu. V případě jakýchkoli dotazů ohledně darovacích smluv kontaktujte nás na emailové adrese usmev(zavináč)namastenepal.cz.

V nejbližší možné době (ve většině případů do pěti měsíců) dostanete první oficiální dopis z Nepálu, od naší partnerské organizace DCWC, která projekt organizačně zajišťuje v Nepálu.

Potvrzení o přijetí daru – daňový doklad posíláme v lednu následujícího roku.

Každý podporovatel obdrží zpravidla dvakrát ročně oficiální hodnotící zprávu o prospěchu, chování a zdravotním stavu školáka.

Spolek Namasté Nepál se zavazuje, že zpracování osobních údajů bude probíhat podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.