Namaste Nepal

Druhé setkání podporovatelů školáků

25.2.2010 v Praze

Po dvou letech proběhlo druhé setkání podporovatelů nepálských školáků, tentokráte na Praze 4 v mateřském centru Balónek. Předseda sdružení Tomáš Beránek na úvod promítl několik videozáznamů a fotografií z Nepálu, jejichž součástí bylo i předávání školních pomůcek podporovaným školákům.

Jsme rádi, že se této schůzky mohl osobně účastnit i Akka Lama, prezident nepálské nadace DCWC, který do České republiky přicestoval vyřizovat i záležitosti týkající se ostatních aktivit Namasté Nepál.Akka ve svém úvodním slovu vyjádřil velké díky podporovatelům za jejich finanční podporu, promluvil o nejčastěji dotazovaných tématech a v neposlední řadě vyzdvihl princip organizované přímé pomoci Namasté Nepál, které velmi kladně hodnotí ostatní mezinárodní humanitární organizace.

Na závěr dostali slovo podporovatelé, kteří se již setkali osobně se školákem, kterého podporují, a tak mohli ostatním sdělit své zážitky a promítnout i pár fotografií. Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na viděnou na dalším setkání. Další fotografie ze setkání je možné vidět na Facebooku jednoho z podporovatelů.