Netradičně Nepálem

Pojeďte do Nepálu s námi a uvidíte to, co běžnému turistovi zůstane utajeno. 

Pomůžete tak chudým nepálským dětem a podpoříte přímo nepálský turismus?

V rámci projektu Netradičně Nepálem Vám můžeme poskytnout:

Poradenství pro cestovatele

Ať už máte konkrétní představu o cestě nebo to necháte zcela na nás, flexibilně Vám nabídneme vhodný itinerář, zaměřený jak na klasické trekové a horské oblasti, tak na méně známá a o to zajímavější místa po celém Nepálu.

Zajištění levných letenek do Nepálu u spolehlivých dopravců.

Pro podrobnosti o letenkách prosíme pište na cestovani@namastenepal.cz.

Zprostředkování vaší cesty trekovou agenturou Buddha Eye Treks

Její průvodci mluví anglicky a jsou schopni své klienty nejen správně vést, ale také jim předat všechny potřebné informace a ukázat jim způsob života domorodých obyvatel a jejich tradiční zvyky. Zájemcům sestavíme itinerář dle přání přímo "na tělo". Prostřednictvím Buddha Eye Treks zajistíme cestu "českým baťůžkářským" způsobem i do těch oblastí Nepálského Himálaje, kam vám ostatní agentury nabídnou pouze klasický "full trek" s týmem kuchařů, nosičů a dalších pomocníků. Pro podrobnosti prosíme pište na cestovani@namastenepal.cz.

Proč je to dobré?

Pokud se rozhodnete využít služeb trekové agentury Buddha Eye Treks, svou cestou do Nepálu tak podpoříte naší partnerskou organizaci DCWC. Zaměstnanci Buddha Eye Treks se vzdávají části své mzdy ve prospěch nepálské nadace DCWC (někteří dokonce celé své mzdy). Zároveň tak dáváte práci jejím zaměstnancům, průvodcům, horským vůdcům, nosičům a dalším pracovníkům v zázemí agentury

Rovněž část zisku trekové agentury je dávána na pomoc Nepálu.

Sledujte nás Facebook Instagram Twitter