Chcete podpořit?

Podpořit nepálského školáka či školačku je velmi jednoduché. Stačí pár kroků a můžete vykouzlit úsměv na tváři právě Vašeho nepálského dítka!

JAK POSTUPOVAT? 

  1. Vyberte si školáka, kterého chcete podpořit  zde.
  2. Vyplňte krátký kontaktní formulář na stránce vybraného dítěte. My se s Vámi spojíme se všemi potřebnými informacemi. Pokud je Vámi vybraný školák volný, zašleme Vám závazný dotazník, smluvní podmínky a podrobnosti k platbě.
  3. Příspěvek pro jednoho školáka na jeden rok činí 6000 Kč. Částku je možné platit ročně, měsíčně (12 x 500Kč) nebo čtvrtletně (4 x 1500Kč).
  4. Odesláním vyplněného dotazníku a připsání platby na náš účet se zavazujete k podpoře vybraného školáka. 
  5. Po obdržení dotazníku a platby na našem účtu Vám zašleme darovací smlouvu podepsanou z naší strany.
  6. A to je vše! Teď už se můžete těšit na fotky a zprávy o Vašem nepálském školákovi.


Jednorázový příspěvek

Pokud nechcete nebo nemůžete podporovat nepálské dítko pravidelně, můžete poslat jednorázový dar.  Tento váš příspěvek poputuje ke školákům, kteří v daný okamžik nemají svého patrona, ale touží po vzdělání. Umožníme tak studovat i dalším dětem, 

Před odesláním platby si přečtěte Podmínky zpracování osobních údajů. Odesláním platby potvrzujete váš souhlas s nimi.

Platbu můžete zaslat na účet níže, nebo využít QR kód pro načtení rychlé platby z mobilu. 

  Číslo účtu: 129 929 929 / 0600 Variabiabilní symbol: 929POTVRZENÍ O DARU

Daňový doklad posíláme během ledna a února následujícího roku. O potvrzení si můžete zažádat také zde.


UKONČENÍ PODPORY

Podpora dítěte je dobrovolná - můžete ji tedy kdykoli v průběhu studia dítěte ukončit. Pokud se tak z jakéhokoliv důvodu rozhodnete, informujte nás, prosím, předem, v co možná největším časovém předstihu, abychom školákovi mohli najít náhradu a nenarušila se tak kontinuita jeho vzdělávání.

Může se stát, že i vámi podporovaný školák z nějakého důvodu ukončí své studium a bude tedy vyřazen z projektu ÚSMĚV Z NEPÁLU.

Těmito důvody mohou být: ztráta zájmu o studium, porušení pravidel projektu nebo odstěhování rodiny mimo dosah projektu.

V případě, že školák předčasně ukončí svou školní docházku a je tedy z projektu vyřazen, zbylé finanční prostředky jsou, pokud podporovatel souhlasí, převedeny do Fondu dočasné pomoci nebo na podporu jiného školáka dle výběru sponzora.


Pokud máte jekékoliv další otázky, napište nám na usmev@namastenepal.cz.