Pravidelný nebo jednorázový dar

Podporujte naše aktivity pravidelným nebo jednorázovým příspěvkem. Můžete poslat peníze převodem na účty našich sbírek Namasté Nepál, nebo si stačí jednoduše načíst QR kód a příkaz na účet sbírky je na pár kliknutí hotový. Vyberte si na co byste rádi přispěli. 

Děkujeme, že s námi pomáháte Nepálu.

Podpora školáků

129 929 929 / 0600 

Stavba škol

756 756 756 / 0600 

Covid v Nepálu

449 449 449 / 0600 

Provoz Spolku

641 641 641 / 0600 

Podpora školáků

Účet sbírky: 129 929 929 / 0600 

Umožněte vzdělání těm nejchudším dětem, které by si ho jinak nemohly dovolit. Pomůžete jim tak vyhnout se osudu dětí ulice a dáte jim šanci na lepší budoucí život. Podpořte školáčky a přispějte na jejich školní pomůcky a další nezbytné věci, odměnou vám bude nejen jejich úsměv. Více o projektu Úsměv z Nepálu zde.


Pomoc v Covidu

Účet sbírky: 449 449 449 / 0600 

Ani nepálu se nevyhla vlna onemocnění coronavirem. Hlavním problémem je nejen onemocnění samotné, ale především závislost Nepálu na cestovním ruchu. Již tak chudí lidé v turistických oblastech přišli o hlavní zdroj příjmů a nemají ani na základní potraviny. Pomozte příspěvkem na potravinové balíčky nebo podpořte venkovskou nemocnici Rajbas, která zachraňuje lidské životy. Více o pomoci v nouzi zde.


Stavba škol

Účet sbírky: 756 756 756 / 0600 

Pomozte nám s výstavbou nových škol nebo rekonstrukcí zemětřesením poničených či zbořených škol. Pomůžete tak zpřístupnit vzdělání dětem z oblastí, kde škola buď vůbec není, nebo je v havarijním stavu a pobyt v ní ohrožuje život dětí. Vesnická komunita je totiž natolik chudá, že na výstavbu či opravu vlastní školy prostředky nemá. Více informací o výstavbě škol zde.

Provoz Spolku

Číslo účtu: 641 641 641 / 0600 

Velmi rádi věnujeme svůj volný čas pomoci Nepálu, ale i chod našeho spolku vyžaduje nevyhnutelné provozní výdaje. Pomozte nám příspěvkem na náš provoz, abychom mohli i nadále pomáhat milovanému Nepálu. Děkujeme. 

Podpořte Nepál nákupem

Nákupem originálního nepálského zboží v našem Nepálském obchůdku podpoříte malé nepálské lokální výrobce. 

Výtěžek z nákupu putuje na výstavbu nových škol.

Klikni a pomáhej s Givt

Nákupem na známých e-shopech můžete přispět i na dobrou věc. Nakupujte s Givt.cz a přispějte tím na naše projekty.


Darujte svůj čas

Rádi byste přiložili ruku k dílu? To moc rádi přivítáme. V tuto chvíli hledáme šikovné nadšence na tyto aktivity:


Potvrzení o daru

Pokud jste nám poskytli finanční dar a potřebujete Potvrzení o daru pro daňové účely, rádi Vám jej zašleme e-mailem. Stačí vyplnit údaje o Vás i Vašem daru (kdy, částka, na jaký projekt nebo jaký účet byl zaslán) do formuláře níže. 


Darovací smlouva

Rádi s Vámi sepíšeme darovací smlouvu na jakoukoliv částku, případně dojednáme podmínky významnějších darů a partnerství. Pro konkrétní informace k darovacím smlouvám nás prosím kontaktujte na info@namastenepal.cz.