Advent pro děti

Vykouzlete dětem na tváři úsměv. Darujte jim vzdělání a šanci na lepší život.

Krásný čas na dobrý skutek

Mnoho chudých nepálských dětí zatím jen sní o tom, že budou učitelem, sestřičkou nebo třeba pilotem. Pojďte nám pomoci jejich sny proměnit ve skutečnost a vykouzlit v tomto krásném svátečním čase úsměv na jejich tváři. 


Jak na to?

Nepálské školáčky můžete podporovat dlouhodobě a budete tak pravidelně podporovat konkrétní dítě. Stanete se tak jeho osobním andělem strážným, patronem jeho vzdělání nebo takovým adoptivním rodičem.

Vzdělání jednoho dítěte stojí jen 500 Kč měsíčně. Za tuto částku pořídíme dětem vše, co potřebují do školy, a doručíme věci až k jejich rukám. Více o projektu Úsměv z Nepálu najdete zde.  

Je to jednoduché, stačí kliknout níže, vybrat si dané dítko a vyplnit pár údajů do formuláře. My už se s vámi spojíme a zašleme vám veškeré potřebné informace.

Pokud byste chtěli přispět raději neadresně a jednorázově, váš příspěvek poputuje k dětem, které zatím svého sponzora nemají.  


Příběh Sangity

Jmenuji se Sangita a bydlím v malé chatrči na svazích Himáláje ve vesničce Madan. Od rána do večera musím matce a starším brarům pomáhat na poli. Otec nám zemřel. 

V naší vesničce je spousta nemocných lidí, doktor sem nejezdí, protože cesta je hodně špatná.  Chtěla bych se stát doktorkou, abych mohla pomáhat, ale má rodina je velmi chudá, nemůže si dovolit platit mi pomůcky do školy.

Příběhy dalších chudých nepálských dětí jsou podobné. Pomozte jim získat vzdělání a dát jim naději na lepší život.

Jednorázový příspěvek

Pokud zvolíte jednorázový příspěvek na podporu vzdělání chudých dětí v Nepálu, váš příspěvek poputuje k dětem, které v daný okamžik nemají svého sponzora, ale touží po vzdělání. Umožníme tak studovat i dalším chudým dětem, které by si to jinak nemohly dovolit.  

Jednorázový příspěvek

Můžete zaslat platbu klasicky na účet níže, nebo využít QR kód pro načtení rychlé platby z mobilu. Stačí si v mobilu otevřít vaše mobilní bankovnictví a načíst přednastavenou QR platbu.

Před odesláním platby si přečtěte Podmínky zpracování osobních údajů. Odesláním platby potvrzujete váš souhlas s nimi.  

Číslo účtu: 129 929 929 / 0600
Variabiabilní symbol: 929


Libovolný jednorázový příspěvek
Libovolný jednorázový příspěvek

Děkujeme, že pomáháte Nepálu.